Kvalitné slovenské sedacie súpravy

Akcie

1. Vážení zákazníci, nastala jeseň a a preto Vás chceme v predstihu upozorniť, že len do 1.10.2020 objednávame s garanciou doručenia do Vianoc.

Preto neváhajte, ak máte u nás vybranú svoju sedačku, ste u nás vítaní. Stále platí aj, že objednávky nad 1490 eur sú s 10% zľavou, nad 1790 s 15%... a nad 1990 eur, aj s doručením v cene. Všetky objednávky sú s darčekom od spoločnosti Greenway pre šetrné a jednoduché čistenie vašej sedačky.

SlovSofa
2. Milí zákazníci, nakupujte dobre a múdro! Celý rok môžete využiť prebiehajúce aktuálne AKCIE našej predajne (aj tie, ktoré sú podporované vyrobcami) tak, že si tovar objednáte s garanciou ceny na termín dodania, ktorý Vám vyhovuje najviac. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme u nás v predajni v Bojniciach (ak Vám nevyhovujú naše otváracie hodiny, dohodnite si termín na info@slovsofa.sk alebo na tel. čísle 0905 340 670).

SlovSofa

Nech sa páči príďte sa k nám poradiť vo výbere. Naši zákazníci to využívaju počas celého roka, tak prečo nie aj v lete, keď sú tu mimoriadne ponuky.

Volajte... píšte... príďte!

3. Ak chcete niekomu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekovú poukážku na nákup v našej predajni. Výška ceny závisí len od Vás. Darčekové poukážky sú dostupné celoročne. Pre jej kúpu sa zastavte u nás v predajni.

Darčekové poukážky
4. Navštívte nás v deň Vašich narodenín alebo menín a získajte zľavu na sedacie súpravy a kreslá. Ak si kúpite alebo objednáte tovar v našej predajni, v deň Vašich mením získate 8% a v deň narodenín 12% zľavu.

Meninová a narodeninová zľava
5. Rodinná akcia - príďte k nám nakúpiť so svojou rodinou, priateľmi, susedmi... a získajte zľavu 20% na všetky sedačky a pohovky (v prípade, ak si vyberiete vy a zároveň aj vaša rodina, priatelia...). Ak ste si už u nás sedačku zakúpili, môžete nás odporučiť a takto získajú zľavu aspoň Vaši blízki.

Rodinná akcia
6. Máme nový letáčik, ktorý slúži aj ako zľavový kupón. Ak ste ho do schránky nedostali, tak si ho môžete stiahnúť, vytlačiť a prísť s ním nakúpiť so zľavou 15 %. Táto akcia platí do 30.6.2020.

SlovSofa letáčik

Stiahnúť letáčik

7. Vážení zákazníci, nakupujte u nás rozumne na splátky. Pri kúpe na splátky máte možnosť nakúpiť tovar bez navýšenia až na šesť splátok. O kúpe tovaru na splátky bez navýšenia vás budeme radi informovať v našej predajni.

Zľava 15 % do konca roka


Webdesign: welp.sk Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.